27 marca 201429. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
5-6 kwietnia
Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury


Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Prezentuje najnowsze trendy z zakresu kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni
wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.
Otwarta dla wszystkich część targowa, daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają natomiast najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (5 kwietnia) w godz. 10- 18 oraz w niedzielę (6 kwietnia) w godz. 10-17 w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232).

www.kongres.lne.pl


Goście specjalni tej edycji Kongresu to: Olivier Bauer z Niemiec (główny specjalista ds. szkoleń w firmie Haslauer, związany z branżą kosmetyczną od ponad 25 lat; podczas swojego wykładu opowie o zabiegach ziołowymi stemplami z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury wellness), Lauren Streeter z USA (ekspert w zakresie profesjonalnej pielęgnacji, prowadzi na całym świecie wykłady na temat alg, na których oparte są kosmetyki Repechage; w Krakowie zaprezentuje ekspresowe zabiegi – Facial Bar), Elodie  Vialle z Francji (dyplomowana kosmetyczka, od 2 lat coach - pomaga kosmetyczkom, masażystom i absolwentkom szkół znaleźć zatrudnienie w zawodach związanych z kosmetyką; przedstawi temat: Kosmetyczka mobilna – nowy pomysł na biznes?) oraz Dr n. med. Krzysztof Krupka (lekarz, biochemik, specjalista rehabilitacji, ekspert medycyny psychoenergetycznej, twórca holistycznej metody diagnostycznej – STRD, o której opowie podczas kongresu). 
Kto się wybiera? Z kim będę miała szansę spotkać się ?  5 komentarzy:

 1. Ja się wybieram ;) Będę raczej w sobotę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo żałuję, że nie mogę się wybrać
  Polecić mogę, szczególnie spotkanie z Panią Lauren Streeter. Miałam okazje wziąć udział w szkoleniu marki Repechage kilka tygodni temu, z udziałem Lauren - bardzo pozytywna osoba oraz ciekawa marka kosmetyczna
  osobiście chętnie wzięłabym udział w spotkaniu z Elodie Vialle

  OdpowiedzUsuń
 3. Z wielka checia bym sie wybrała,szkoda,ze we Francji tak malo jest takich imprez kosmetycznych :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby mi się udało być w niedzielę

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie, gdybym tylko miała bliżej ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze te pozytywne i te z konstruktywną krytyką :) Jeśli zostawiasz komentarz jako użytkownik anonimowy- podpisz się proszę imieniem lub nickiem.
Proszę o nie zostawianie komentarzy mających na celu promowanie swoich stron i blogów, będę je usuwać.

Technologia Blogger.